شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

فراخوان ثبت نام ناشران و رسانه های دیجیتال در نخستین نمایشگاه مجازی ایران

جامع خبر(جامع نیوز):ناشران و رسانه‌های دیجیتال از امروز تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه می‌توانند با تخفیف ۵۰ درصدی در نخستین نمایشگاه مجازی ایران ثبت‌نام کنند.
به گزارش جامع خبر و به نقل روابط عمومی مرکز توسعه ی فرهنگ و هنر در فضای مجازی، ناشران و رسانه های دیجیتال از امروز تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه میتوانند با مراجعه به نشانیhttps://www.saramad.ir با تخفیف ۵۰ درصدی در نخستین نمایشگاه مجازی ایران ثبت نام نمایند.

دکتر محمد صادق افراسیابی، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی (مرکز سابق فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) گفت: نخستین نمایشگاه مجازی اتاق ایران با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، مرکز توسعه ی تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری توسط اتاق بازرگانی ایران از پنجم اسفندماه به مدت نود روز برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه فضایی اختصاصی و مجزا را برای ناشران و رسانه های دیجیتال شامل ناشران و تولید کنندگان محتوا، سامانه ها و سکوهای ارائه دهنده خدمات و استارتاپ ها فراهم کرده است.

افراسیابی گفت: علاقه مندان برای اطلاع از جزئیات برگزاری نمایشگاه می توانند به نشانیhttps://iranvirtualexpo.com مراجعه کرده و یا با شماره۰۹۳۳۹۸۶۵۴۰۱

تماس حاصل نمایند.

وی افزود: در سامانه ی نمایشگاه ظرفیت های مختلفی برای انعقاد قراردادهای B To B با مؤسسات حاضر در نمایشگاه در نظر گرفته شده است و با توجه به حضور برخی مجامع بین المللی انتظار میرود نخستین نمایشگاه مجازی ایران منجر به توسعه کسب و کارهای کشور در داخل و خارج از کشور بشود.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای فراخوان ثبت نام ناشران و رسانه های دیجیتال در نخستین نمایشگاه مجازی ایران بسته هستند
  • 0 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.